Jesteś tutaj : Strona Główna › Brylanty

Brylanty

Powszechne są opinie, że brylanty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety oraz, jak w piosence Shirley Bassey Diamonds are forever, że brylanty są wieczne. Brylanty zawsze były też świetną inwestycją. Szczególnie ostatnimi czasy okazują się być pewną lokatą kapitału, która nigdy nie traci na wartości, a wręcz przeciwnie - ceny brylantów, podobnie jak złota, codziennie rosną.

Co w tym kamieniu jest takiego wyjątkowego? Odpowiedź jest prosta... Życie, jakie dany brylant posiada. Sposób, w jaki zatrzymuje nasze spojrzenie przez to, jak świeci (tzw. brylancja) milionem kolorów, błysków. Brylant jest jak magia zaklęta w kamieniu. 

W naszej ofercie szczególną pozycję zajmują diamenty, mamy możliwość dostępu do każdego rodzaju brylantu, jeśli chodzi o kolor, barwę, czystość. Staramy się spełnić najśmielsze Państwa oczekiwania. Posiadamy brylanty (powyżej 0,50ct) z certyfikatami wszystkich instytutów gemmologicznych na świecie.

Jako JEDYNI w Krakowie, oferujemy kamienie nawet do 2ct do obejrzenia na miejscu ! W tym celu należy się z nami wcześniej skontaktować.