Jesteś tutaj : Strona Główna › O firmie

O firmie

Firma złotniczo – jubilerska „Magia" powstała w 1990 r. Założycielami są trzej obecni współwłaściciele: Krzysztof Buła, Krzysztof Skwarczek i Mirosław Gaździcki. Każdy z nich posiada dyplom mistrzowski złotnictwa. Cała trójka wywodzi się ze wspaniałej, pełnej tradycji i uznania krakowskiej spółdzielni rękodzieła artystycznego „Imago Artis". Ponad trzydziestoletni staż pracy zaowocował nienaganną opinią i szacunkiem wśród naszych Klientów, którzy docenili kunszt najwyższej klasy fachowców.

Firma nieustannie się rozwija. W 2004 r. do zespołu dołącza pani Jolanta Buła, która obsługuje klientów, a w 2009 r. do nauki przyjmowany jest młody narybek Łukasz Buła – rzutki, inteligentny człowiek głodny wiedzy tajemnej o zawodzie złotnika.

Dziś firma „Magia" posiada swoją pracownię – sklep w Krakowie przy ulicy Starowiślnej 93AB.

eligiusz.jpgKażdego Klienta spotka tu bardzo miła i przyjazna atmosfera. Zawsze chętnie służymy pomocą, fachową obsługą. Doradzimy w każdej, najdrobniejszej nawet sprawie. Każde powierzone nam zlecenie wykonujemy z najwyższą dbałością i starannością. Powierzonymi skarbami opiekujemy się jak własnymi. O tym, że Klienci są zadowoleni z naszych usług świadczy fakt, jak często wracają do naszej pracowni.

Podążając za najnowszymi trendami i wdrażając nowe technologie nie zapominamy o wspaniałej, wieloletniej tradycji i kunszcie złotniczym. Dlatego każdy z odzwiedzających nas Klientów może podziwiać umieszczony w sercu naszej pracowni wizerunek Świętego Eligiusza z Noyon- patrona złotników.

 Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się we wszystkich kierunkach. Aktualnie planujemy stworzenie pełnowartościowego sklepu internetowego. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie, jak również serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Krakowie.

 

NIP firmy 676-003-07-25 

REGON 350078554