Jesteś tutaj : Strona Główna › Projektowanie

Projektowanie

W pracowni "Magia" oferujemy również wykonanie biżuterii i innych przedmiotów według Państwa indywidualnych pomysłów. Każde zlecenie dostosowujemy do potrzeb klienta, a wyrób wykonujemy z dbałością o najdrobniejszy szczegół i starannością. Priorytetem jest dla nas satysfakcja Klienta. Przygotujemy dowolny rodzaj biżuterii, na każdą okazję. Nie było jeszcze takiego zadania, któremu byśmy nie sprostali.

Posiadamy wieProjekt pierscionka przyklad.jpgle własnych wzorów. Eleganckie, delikatne, stylizowane na art deco, a także ekstrawaganckie, nowoczesne. W naszej ofercie mamy bogaty wybór kamieni, ale i miłośnicy wyrobów z samego złota wychodzą z naszej pracowni usatysfakcjonowani.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, projektujemy biżuterię przy użyciu profesjonalnych technik komputerowych. Często przychodzą Państwo z własnymi pomysłami przelanymi na papier, a naszym zadaniem jest jak najlepiej odwzorować je w rzeczywistości. Nie wszystko można wykonać ludzkimi dłońmi, dlatego z pomocą przychodzi nowoczesna technologia.0.jpg

Kilkanaście lat temu każdy element wyrabiany był ręcznie. Kruszec w dłoniach złotnika ożywał. Nie istniały odlewane ani gotowe elementy. Ówcześni złotnicy nie wyobrażali sobie wytwarzania biżuterii inaczej niż ręcznie. Dziś są takie możliwości. Dzięki nim jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Nie rezygnujemy jednak z ręcznego ożywiania złota i kamieni. W naszych rękach brylanty stają się wieczne.